Adobe Flash - Install

Oferta

Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją na niezapomniane skoki w tandemie, szkolenia na linę czy profesjonalne kursy AFF.

Spróbujemy opisać to, czego nie da się w pełni wyrazić żadnymi słowami. Adrenalina i radość ? to tylko niektóre emocje, które towarzyszą każdemu podczas skoku. To możliwość realizacji swoich marzeń z nowymi doznaniami. Szansa na oderwanie się od szarej rzeczywistości. Okazja na przeżycie niezapomnianych chwil.


Na dobry początek

Skok w tandemie

Jest to skok spadochronowy z instruktorem na dwuosobowym spadochronie. Skok jest poprzedzony krótkim szkoleniem. Nie wymaga żadnych badań lekarskich, może być też wykupiony jako prezent dla drugiej osoby. Mimo tego, że jest to skok z instruktorem, pozwala poczuć dokładnie to, co przeżywają doświadczeni i samodzielni spadochroniarze. To idealne rozwiązanie zarówno dla osób, które poszukują adrenaliny, jak i tych, którzy chcą przełamać swoje bariery. Skoki w tandemie są określane jako sport ekstremalny, jednak jest to w pełni bezpieczna dziedzina. Tego typu atrakcje organizujemy w Przasnyszu koło Warszawy oraz w Nowym Targu.


Chcesz więcej?

Skok na linę

Szkolenie obejmuje kurs teoretyczny i skoki z wysokości od 1000 do 1500 metrów. Spadochron otwiera się natychmiast za pomocą liny desantowej przyczepionej do samolotu. Dzięki temu kursant stopniowo uczy się samodzielnie otwierać czaszę spadochronu.


A jeśli to za mało...

Kurs spadochronowy

Rozwiązanie idealne dla wszystkich osób, które chcą nauczyć się samodzielnego skoku ze spadochronem! Organizujemy specjalistyczne szkolenie AFF, które obejmuje zarówno naukę teoretyczną, jak i praktyczną. Kurs kończy się egzaminem, na którym trzeba się wykazać umiejętnościami zdobytymi podczas ćwiczeń z instruktorem.

Filmowanie

Każdy, kto przeżywa tak nietypowe chwile, najczęściej chce je mieć udokumentowane, aby móc podzielić się tym wydarzeniem z innymi. W przypadku skoków w tandemie można zdecydować się na kręcenie metodą tradycyjną (drugi skoczek leci obok i nagrywa) lub filmowanie kamerą umieszczoną na ręce instruktora.

Podczas kursów AFF wszystkie skoki są nagrywane w celach szkoleniowych. Po wykonaniu skoku materiały są analizowane i omawiane.

Ceny na każdą kieszeń

Czy marzenia mają swoją cenę? Nie, jeśli spełnia się je ze Szkołą Spadochronową SKOCZEK!
Specjalnie dla naszych kursantów przygotowaliśmy niezwykle korzystny cennik skoków. Tylko u nas szkolenie teoretyczne podczas kursu AFF jest GRATIS! Skok z dwoma instruktorami wynosi natomiast 800zł, a z jednym 550 zł.

W naszej Szkole Spadochronowej za każdy skok płaci się osobno.

SKOCZEK to nie tylko świetna zabawa i spełnianie najskrytszych marzeń, ale także wiele rabatów i promocji. Przy grupie 10 osób i więcej możliwa jest negocjacja ceny serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Dostosowujemy swoją ofertę do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań naszych Klientów, dlatego skoki spadochronowe mogą odbyć się w Krakowie, Nowym Targu lub Warszawie.