Adobe Flash - Install

Skok w tandemie

To świetna forma rozrywki i maksymalna dawka adrenaliny dla każdego amatora sportów ekstremalnych.
Przed rozpoczęciem szkolenia AFF proponujemy wykonanie skoku w tandemie czyli  skoku spadochronowego z instruktorem na dwuosobowym spadochronie.
Oczywiście nie jest to warunek konieczny do rozpoczęcia kursu. Jednak z doświadczenia wiemy, iż ochota na kurs AFF przychodzi właśnie po wykonaniu skoku spadochronowego w tandemie.
Skok spadochronowy z instruktorem pozwala poczuć i przeżyć to co doświadczenie skoczkowie. Aby wykonać skok w tandemie nie potrzeba badań, po krótkim szkoleniu następuje skok.
4000 metrów, 50 sekund swobodnego spadania z prędkością 200 km/h  oraz możliwość samodzielnego sterowania spadochronem mówi samo za siebie.
Dodatkową atrakcją jest możliwość filmowania skoku i robienia zdjęć.
Oferujemy do wyboru dwa sposoby filmowania: metodę tradycyjną oraz  filmowanie kamerą umieszczoną na ręce instruktora.
W pierwszej metodzie drugi skoczek "leci" na zamkniętym spadochronie obok tandemu i filmuje cały lot, robi także zdjęcia.
W filmowaniu kamerą z ręki instruktora specjalna  kamera o bardzo szerokim kącie widzenia umieszczona jest na ręce instruktora. Dzięki temu możliwe jest nagranie nie tylko szkolenia, lotu na zamkniętym spadochronie ale przede wszystkim lotu na otwartej czaszy. Bowiem dopiero  po otwarciu spadochronu widać i SŁYCHAĆ pierwsze emocje jakie odczuwa się w czasie tak niesamowitego przeżycia.Niewątpliwie nikt nie jest w stanie przewidzieć swoich reakcji ale każdy chciałby zobaczyć i usłyszeć jak wygląda i co mówi pod wpływem wielkiej adrenaliny....
Tak może powstać pamiątka na całe życie.
Skoki spadochronowe w tandemie, chociaż należą do sportów ekstremalnych, są całkowicie bezpieczne. Instruktor, z którym się skacze jest specjalnie przeszkolony i posiada uprawnienia pilota tandemowego. Skok wraz z przygotowaniem zajmuje około godziny, jednak ze względów organizacyjnych (nie zawsze zależnych od nas) prosimy o zarezerwowanie sobie około 3 godzin.

Skok spadochronowy w tandemie może być atrakcyjnym i wyjątkowym prezentem dla kogoś bliskiego.
Jeśli chcesz zrobić taki prezent skontaktuj się z nami, a my wyślemy zaproszenie na skok, które wręczysz bliskiej osobie.
Zaproszenie może zawierać krótkie życzenia, dedykacje przesłane przez Ciebie, który my umieścimy na zaproszeniu.
Obdarowany sam ustali z nami kiedy i gdzie chce skakać. Zachęcamy do zakupu                vouchera on line.

Skoki spadochronowe w tandemie organizujemy w Przasnyszu (Aeroklub Północnego Mazowsza) koło Warszawy i w Nowym Targu.

Przyjazd na skok wymaga wcześniejszej rezerwacji miejsca.