Adobe Flash - Install

Skoki spadochronowe Warszawa

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy na szkolenia skoczków metodą AFF organizowane przez nasz ośrodek skoków spadochronowych w Warszawie.
Dzięki nam skoki spadochronowe staną się Twoją nową, podniebną, ekstremalną, a przy tym bezpieczną pasją. Z całą pewnością pierwszy skok spadochronowy stanie się niezapomnianą pamiątką na całe życie. Skoki spadochronowe zazwyczaj odbywają na wysokości 4000 metrów. Skoczek spada z prędkością 200 km/h, a sam swobodny lot trwa 50 sekund.

Emocje, które towarzyszą skoczkowi podczas samodzielnego spadania i sterowania spadochronem są nie do opisania. Adrenalina i nieznane dotąd emocje mówią same za siebie.

Nasz ośrodek z myślą o Klientach oferuje również dwie możliwości filmowania. Klient ma do wyboru film nakręcony kamerą trzymaną przez doświadczonego skoczka, który leci obok na zamkniętym spadochronie lub film nagrany podczas lotu w tandemie, gdzie instruktor trzyma kamerę o szerokim kącie widzenia. Proponujemy również zdjęcia. Warto pomyśleć o takiej pamiątce na całe życie z tej ekscytującej przygody.

Wszystkich zainteresowanych skokiem spadochronowym w Warszawie prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu.

Serdecznie zapraszamy