Adobe Flash - Install

Szkolenie na linę

Organizowany przez nas kurs metodą "na linę" (static line) obejmuje szkolenie teoretyczne i skoki z wysokości 1000-1500 metrów. Metoda ta była stosowana wiele razy podczas znanych historycznych operacji desantowych – duża liczba komandosów musiała być wyrzucona z samolotu w krótkim czasie, z możliwie najniższej wysokości.

W pierwszych skokach otwarcie spadochronu następuje za pomocą liny desantowej. Stopniowo kursant poznaje i oswaja się ze sposobem wyskakiwania z samolotu oraz uczy się samodzielnie otwierać czaszę. To pozwala także na dokładną naukę sterowania czaszą i lądowania w wyznaczonym rejonie. Po opanowaniu tej umiejętności skoczek może wykonać skoki z samodzielnym otwarciem głównej czaszy spadochronu.

Dzięki tego typu szkoleniom kursant zdobywa umiejętność:

  • prawidłowego oddzielania się od samolotu,
  • przyjmowania odpowiedniej sylwetki ciała do otwarcia spadochronu,
  • wykonywania wszystkich czynności po otwarciu czaszy,
  • prawidłowego manewrowania czaszą spadochronu,
  • lądowania w wyznaczonym miejscu.

Jeżeli po wykonaniu pierwszych 3 skoków uczeń będzie chciał kontynuować naukę, może dalej wykonywać skoki niskie lub rozpocząć kurs AFF i zdecydować się na skoki wysokie.

Szkolenie ?na linę? jest znacznie tańszym rozwiązaniem, niż w przypadku profesjonalnego kursu AFF. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą poczuć taką adrenalinę, jak w przypadku samodzielnego skoku, ale jeszcze nie do końca wiedzą czy ten sport im się spodoba.

Cennik:

* Szkolenie teoretyczne: 300 zł
* 3 pierwsze skoki: 180 zł/za skok
* Kolejne skoki: 150 zł/za skok.

Cena obejmuje wypożyczenie i ułożenie spadochronu, okularów, wysokościomierza, kombinezonu.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do podjęcia współpracy ze Szkołą Spadochronową SKOCZEK. Zapewniamy niezapomniane przeżycia, możliwość realizacji swoich marzeń i odkrycia wspaniałej pasji na całe życie! Jesteśmy pewni, że nasza propozycja zdobędzie uznanie nawet najbardziej wymagających Klientów. Do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie, doradzając mu najkorzystniejsze rozwiązania. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi, dostępnymi na stronie internetowej informacjami o przeprowadzanych przez nas kursach spadochronowych w Krakowie, Warszawie i Nowym Targu.